Jūras konteineru pārvadājumi – bezšuvju sauszemes transports uz Baltijas un NVS valstīm

Laipni lūgti mūsu specializētajos jūras konteineru pārvadājumu pakalpojumos, kas nodrošina efektīvus un uzticamus sauszemes pārvadājumus uz Baltijas un NVS valstīm. Kā uzticams loģistikas partneris mēs nevainojami pārvaram plaisu starp ostām un iekšzemes galamērķiem, piedāvājot jūsu kravām pielāgotus risinājumus. Katru dienu tiek organizēti jūras konteineru pārvadājumi pa sauszemi uz Baltijas un NVS valstīm. Mēs piegādājam konteinerus ne tikai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā, bet arī organizējam piegādi uz Ukrainu, Kazahstānu un Uzbekistānu.

Mūsu pakalpojumi:

 1. Efektīvs sauszemes transports: Mēs specializējamies jūras konteineru pārvadājumos, piedāvājot efektīvus un savlaicīgus pārvadājumus uz Baltijas un NVS reģioniem.
 2. Pielāgoti risinājumi: Mūsu pakalpojumi ir pielāgoti jūsu kravas īpašajām prasībām, nodrošinot nevainojamu ceļojumu no ostas līdz galamērķim.
 3. Baltijas un NVS savienojamība: Mēs nodrošinām labi savienotu sauszemes transporta tīklu, kas optimizē jūsu piegādes ķēdi, stratēģiski koncentrējoties uz Baltijas un NVS valstīm.
 4. Uzticamība: Uz mums var paļauties, lai saņemtu uzticamus pārvadājumu pakalpojumus, ko nodrošina pieredzējušu profesionāļu komanda un savlaicīgas piegādes.

Kāpēc izvēlēties mūs:

 1. Kompetence: Mūsu komandai ir plaša pieredze konteineru pārvadājumos, nodrošinot drošu un efektīvu jūsu kravas transportēšanu.
 2. Daudzpusība: No standarta konteineriem līdz specializētām vienībām – mēs strādājam ar daudzveidīgu jūras konteineru klāstu, lai apmierinātu jūsu pārvadāšanas vajadzības.
 3. Muitošana: Mēs nevainojami veicam muitas procedūras, atvieglojot jūsu kravas netraucētu pārvietošanu pāri robežām.
 4. Tehnoloģiju integrācija: Izmantojot modernas izsekošanas un uzraudzības sistēmas, mēs nodrošinām reāllaika pārskatu par jūsu konteineru kustību.

Savienojiet savu kravu ar Baltijas un NVS valstīm:

Izvēlieties mūsu jūras konteineru pārvadājumu pakalpojumus, lai nodrošinātu uzticamu un efektīvu savienojumu starp ostām un iekšzemes galamērķiem Baltijas un NVS valstīs. Izbaudiet nevainojamu loģistiku ar partneri, kas ir apņēmies nodrošināt jūsu kravas brauciena panākumus. Sazinieties ar mums jau šodien, lai apspriestu savas īpašās pārvadājumu prasības un atklātu, cik ērti ir strādāt ar uzticamu loģistikas pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu ekspeditori organizē konteinera izlaišanu un sagatavo pilnu dokumentācijas paketi jūsu konteinera pārvadāšanai.

Mūsu muitas brokeri izsniegs nepieciešamos dokumentus:

 • T1 deklarācija;
 • TIR CARNET;
 • T2L deklarācija,
 • CMR;
 • Pavadzīme;
 • Fitosanitārais sertifikāts;
 • Veterinārais importa vai tranzīta dokuments.

Mēs varam transportēt:

 • Visu veidu jūras konteineri;
 • ļoti smagi konteineri;
 • REF tvertnes ar temperatūras kontroli;
 • bīstamās kravas (ADR);
 • lielizmēra konteineri.

Izpētiet iespējas kopā ar Onze un izbaudiet jaunu standartu konteineru pārvadājumos uz Baltijas un NVS valstīm. Sazinieties ar mums jau šodien, lai apspriestu savas transportēšanas vajadzības, un ļaujiet mums kļūt par jūsu uzticamu partneri globālajā loģistikā. Mūsu pieredzējusī komanda piedāvās izcilu konteineru pārvadāšanas pakalpojumu cenas un kvalitātes attiecību.

Sazinieties ar mums šodien.